Teslimat Bilgileri

1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerinizin patpat naylon strafor ve kartona ve son kat da battaniye kullanarak ambalajlanır. 

2.Sevkiyat
Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler dışında eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk 3 (üç) çalışma gününde süre bilgisi verilir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

3.Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. kargonun evinize ulaşacağı zaman ..nakliyeci firmanın telefonu ve söförün telefonu size bildirilir..

4.Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde size hazırlanma süresi bildirilecek ve kargolandığında yaklaşık ulaşım zamanı size bildirilecektir..firmamız 350 tl yi geçen kargo üçretinin kalan kısmını üstlenir.Kargo ücreti sizden tahsil edilip veya teslimat sırasında sizden tahsil edilir.Ürünlerimiz ,kendi firmamızın anlaşmalı kargo firmaları ile olan anlaşması ile size ulaştırılacaktır. Belirdi dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.
  5.Üçretsiz Kargo Kampanyamız Başladı

5000 tl yi geçen nakit alımlarda kargo ücretini firmamız ödüyor...Türkiyenin her şehrine üçretsiz kargo uygulamamız başladı..